5 powodów dla których warto zrobić laserową depilację 


1. Bezsetresowe, spontaniczne wyjścia na plażę lub basen! Znasz to uczucie gdy rano dzwoni przyjaciółka, gorączkowo próbuje namówić na wyjście gdzie musisz wskoczyć w bikini i to jeszcze za GODZINĘ! Zapewne nie zawachałabyś się ani chwili gdyby nie to że czekają cię krostki, zaczerwienienia i to pieczenie gdy będziesz wchodziła do wody chlorowanej lub wody morskiej… Brrr… koszmar! A gdyby choć wybór o tyle byłby łatwiejszy? Gwarantuje że wtedy zdecydowanie większy problem bedzie w wyborze koloru bikini który założysz! 


2. Koniec z zacinaniem się żyletkami! No właśnie, zgaduję, iż często zdarza się i Tobie golić w momencie gdy od pięciu minut powinnaś być już w drodze na spotkanie, spieszysz się i pomimo 3 warstw pianki zacinasz się, a krew zalewa niemal całą łazienkę… i do tego jeszcze do pięknej sukienki na randkę bedzie towarzyszył plaster na nodze…


3. Stres przed wizytą przed depilacją woskiem w okolicach bikini to już przeszłość! Nie wiem jak Ty ale już po pierwszej wizycie wiedziałam że dla mnie ta metoda zdecydowanie nie będzie odpowiednia. Czułam ogromny ból, a wrastające włoski mimo zabiegu dalej pozostały bez zmian, do tego niestety wosk był zbyt gorący i byłam troszkę poparzona tu i ówdzie, depilacja laserowa była wielkim zaskoczeniem pod względem efektu- pozostawały pierwsze „łyse placki” oraz pod względem skali bólu- przecież zawsze można dostosować się do pacjenta! 


4. Efekt zabiegów! Tutaj laser Vectus nie ma sobie równych, efekty już są widoczne po pierwszym zabiegu, a wrastające włoski to już przeszłość, wyobraź sobie… Tylko 6 zabiegów może dzielić Cię by zmienić swoje samopoczucie i już zapomnisz o swoich wstydliwych tajemnicach… 


5. Może pomóc zmniejszyć problem nadpotliwości! Według naszych pacjentek, depilacja laserowa pach zmniejszyła nadmierną ilośc wydzielanego potu pod pachami oraz zmniejsza możliwość pojawienia się wraz z tym przykrego zapachu. Dla nas również była to bardzo ciekawa obserwacja, na pewno niedługo bliżej ją zbadamy! A może sama wypróbujesz? 
A wiec przedstawiłam wam kolejny stos zalet przemawiającym za depilacja laserową! Nie wierzysz? Zapraszamy! Przyjdź i zobacz. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s