Spektakularne rozwiązanie na cellulit- moja innowacja

Dzięki temu, że dobrze czujemy się we własnym ciele, więcej w nas satysfakcji z życia i energii do działania.

Wraz z rozpoczęciem wiosny i zbliżającym się latem każda z nas chce wyglądać pięknie. Zmieniamy fryzury, szukamy inspiracji w modnych kolekcjach, poszukujemy szybkich i skutecznych sposobów na zgrabną sylwetkę oraz zdrową i zadbaną skórę. Wygląd jest naszą wizytówką, ale niekiedy na drodze do osiągnięcia pełni szczęścia stoi cellulit, zwiotczała skóra, niechciane włoski.

Zbliżający się okres urlopowy może być idealną motywacją do rozpoczęcia walki z niedoskonałościami.

Jędrna skóra i piękne ciało bez wysiłku

Cellulit jest problemem, który spędza sen z powiek płci pięknej. Nie jest łatwo się go pozbyć. Walka z tymi niedoskonałościami wymaga połączenia wielu metod – odpowiedniej diety, aktywnego trybu życia, profesjonalnej pielęgnacji. Nikt nie lubi jednak zbyt długo czekać na efekty, a chce, by rezultaty zabiegów były trwałe. Metoda, oparta na działaniu kompatybilnym dwóch urządzeń – Storz Masterplus i Maximus TriLipo – daje efekty widoczne już w bardzo krótkim czasie. Największą niespodzianką jest poprawa wyglądu skóry w ciągu 3 miesięcy po zakończeniu terapii. .

Metoda zwana AWT (Acoustic Wave Therapy), opracowana przez szwajcarską firmę Storz Medical – twórcę fal uderzeniowych, wykorzystuje fale akustyczne, które tymczasowo zwiększają przepuszczalność błon komórkowych poprzez oddziaływanie na zwłókniałą tkankę łączną w miejscach, gdzie występuje cellulit. Poprzez wprowadzanie jej w delikatną wibrację, tkanka rozciąga się, zwiększając swą elastyczność. Dodatkowo poprawia się unaczynienie. Fala uderzeniowa dysponuje niesamowitą siłą niwelującą cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała, jak uda i pośladki, czy też brzuch lub boczki. Rozbity tłuszcz zaś musi zostać wydrenowany poprzez następną maszynę- Maximus TriLipo, aby uległ dalszemu metabolizmowi. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Eliminacja tłuszczu jest zwiększona dzięki TriLipo DMA, które powoduje „skurcze mięśni” i drenaż limfatyczny.

Połączenie fali akustycznej z TriLipo aktywuje metabolizm komórek tłuszczowych poprzez poprawę mikrokrążenia oraz tworzenie się nowych naczyń włosowatych. Rezultatem jest lepsze usuwanie poprzez układ limfatyczny produktów przemiany materii, które są gromadzone w przestrzeniach międzykomórkowych. Terapia stymuluje tworzenie się włókien kolagenowych. Dzięki tym procesom poprawiona zostaje elastyczność skóry.

Terapia w istocie nie ma skutków ubocznych. Jedyną niedogodnością jest zwiększona potrzeba przyjmowania płynów w okresie trwania zabiegów. Przeprowadzone badania potwierdziły poprawę elastyczności skóry o 110% oraz zmniejszenie rozmiarów tkanki tłuszczowej.

Przeciwwskazania tej metody są typowe dla innych zabiegów kosmetologicznych: ciąża, karmienie piersią, posiadanie rozrusznika serca lub defibrylatora, zaburzenia krzepliwości krwi,przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i sterydowych, choroby nowotworowe.

Najlepsze efekty przynoszą zabiegi wykonywane, w zależności od problemu, w odstępie 3-7 dni, w liczbie 10 powtórzeń.

Gdy słońce zadomowi się u nas na dobre, w końcu będzie można nieco odkryć nogi, a na plażę ubrać bikini. Dzięki temu, że dobrze czujemy się we własnym ciele, więcej w nas satysfakcji z życia i energii do działania.

Innowacja na cellulit w moim gabinecie: 

CELLULIT PROMOCJA -200zł

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s