Depilacja Laserowa Żory

Depilacja laserowa w okolicy miasta Żory

Gabinet estetikLaser- zabiegi -depilacja laserowa w okolicy miasta Żory. Zapisz się na zabieg laserowego usuwania owłosienia okolic bikini, pach, nóg, łydek, twarzy i innych partii ciała. Laser Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie. Sprawdź cennik, depilacja laserowa Żory cennik.


 

Umów się na zabieg:

+48730077006

 


 

Video


 Technologia Vectus™

Laser diodowy Vectus™ jest najnowszym i najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać epilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut! Wyższa skuteczność lasera diodowego Vectus™ w stosunku do wiodącej technologii rynkowej została potwierdzona niezależnymi badaniami klinicznymi.


Zabieg- Jak wygląda?

Zabieg jest krótki, trwa zaledwie kilka minut, patrz niżej.

Pacjent jest proszony o zdjęcie odzieży oraz wyeksponowanie danej partii ciała. Zanim jednak pacjent przyjdzie na zabieg powinen pamiętać o przygotowaniu, patrz niżej. Samo pomieszczenie, w którym zabieg jest wykonywany, jest przyjazne dla pacjenta jak i pacjentki. Pozwala na zachowanie pełnej prywatności i odpowiedniego komfortu.

Pani mgr Aldona Ciwis-Lepiarczyk służy pomocą i odpowiada na każde pytanie przed, podczas i zarówno po zabiegu, który sama wykonuje.

Zabieg polega na skanowaniu melaniny w skórze inteligentnym czytnikiem skóry- Skintel™ , dzięki czemu komputer sam ustawia optymalne parametry zabiegu i zabezpiecza pacjenta przed poparzeniem.

Niestety laser  Vectus™ jest obecnie jedynym laserem na rynku, który pozwala na tak wysoki poziom bezpieczeństwa- inne lasery nie posiadają czytnika melaniny w skórze, przez co parametry są dobierane „na oko”. U konkurencji często dochodzi do bolesnych poparzeń- co jest usprawiedliwiane rzekomą charakterystyką tego typu technologi. My jednak mówimy otwarcie- zabieg depilacji laserowej musi być bezpieczny i nie może doprowadzać do poparzeń i bólu po zabiegu!

Następnie przykładana jest głowica lasera, która chłodzi dany obszar do 2°C i laser emituje promieniowanie, co odczuwa się na ułamek sekundy jako ostre igiełki. Po przesunięciu głowicy w inne miejsce powtarzany jest cykl chłodzenia, impuls lasera i przesunięcie, tak aby wykonać zabieg danej partii ciała, np. pach.


Czas

.                           Vectus™   vs   konkurencja:
PACHY:             5 min                 25 minut
ŁYDKI:               15 min               1h
CAŁE NOGI:     40 min               3h


Przygotowanie

przed zabiegiem skóra powinna być ogolona (najlepiej dzień prędzej), umyta i niczym nie posmarowana,
– 4 tygodnie przed i 2 tygodnie po zabiegu nie należy wystawiać się na promienie słoneczne (solarium, słońce)
– Stosowanie samoopalaczy lub kremów brązujących należy przerwać na 1-2 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
– 4 tygodnie przed i w trakcie trwania całej serii zabiegów nie należy wyrywać ani depilować włosów, należy je golić mechanicznie (wyrywanie-depilowanie włosów powoduje mniejszą skuteczność zabiegu),
– nie stosować antybiotyków, leków światłouczulających, ziół (dziurawca, nagietka), oraz terapii doustnej retinoidami (Roaccutane),
– nie stosować kremów zawierających retinol (np. Retin A, Isotrexin, Differin, Zorac), kwasy owocowe, witaminę C itp. min. 2 tygodnie przed zabiegiem,
– nie drażnić skóry w okolicy zabiegu, nie używać antyprespirantów (np.Etiaxil), nawilżać.
– aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu: wirusowe (opryszczka), bakteryjne czy grzybicze są przeciwwskazaniem do zabiegu. Zabieg można wykonać 1 miesiąc po infekcji.
– w dniu zabiegu nie korzystać z sauny i basenu jak i w następnym dniu.

 Lokalizacje

  • Rydułtowy: ul. Ofiar Terroru 26
  • Wodzisław: ul. Armii Ludowej 1 (NZOZ ETNA)

Kontaktlaser

tel. +48730077006

biuro@estetiklaser.com
www.estetikLaser.com


CENNIK PROMOCYJNY


Dalsze lokalizacje

  • Bielsko-Biała: ul. Cechowa 27
  • Knurów: ul. Ks. Koziełka 8 (Przychodnia PROGNOSTIC)