Jaka cena za gładkie ciało?

Rok 1926 z małą czarną Coco Chanel w roli głównej zrewolucjonizował świat kobiecej garderoby i odsłonił na zawsze kobiecą łydkę. Stwierdzenie, że „moda przemija, styl zostaje” sprawdziło się. Kult jedwabistej skóry przetrwał przez kolejne pokolenia za sprawą coraz śmielszych strojów.

Rok 1926 z małą czarną Coco Chanel w roli głównej zrewolucjonizował świat kobiecej garderoby i odsłonił na zawsze kobiecą łydkę. Stwierdzenie, że „moda przemija, styl zostaje” sprawdziło się. Kult jedwabistej skóry przetrwał przez kolejne pokolenia za sprawą coraz śmielszych strojów.

Jaka jest cena gładkiego ciała?

Najtaniej wychodzi golenie maszynką. Sprawdza się w każdej sytuacji, jednak efekt jest krótkotrwały, a wadami są szybko odrastający i coraz mocniejszy włosek oraz często stan zapalny mieszka włosowego.

Kremy do depilacji mają niską cenę, ale

tylko chwilowo osłabiają odrost włosów. Ich używanie jest czasochłonne, w celu uzyskania oczekiwanego efektu trzeba niekiedy włos kilkakrotnie potraktować kremem. Często zdarzają się reakcje alergiczne. Trochę droższą metodą jest mechaniczny depilator. Sposób przeważnie mało przyjemny, powodujący wrastanie włosków pod skórę i niedający pożądanego efektu na długo.

Wosk i plastry do depilacji

wymagają wyhodowania dość długiego włosa, aby efekt był zadowalający, a i tak nie trwa to długo. Zajęcie jest czasochłonne i wymagające wprawy. Bywa przyczyną wrastania włosków.

Depilacja światłem IPL

w gabinetach różni się od depilacji laserowej. Światło IPL pozwala po serii około 10 zabiegów utrzymać efekt do roku. Ostatnio w sprzedaży pojawiły się domowe urządzenia wykorzystujące światło IPL lub wiązkę diodową. Wydatek jednorazowy na zakup takich urządzeń jest największy spośród wymienionych tutaj wszystkich metod i niewspółmierny do oczekiwanego efektu, czyli pozbycia się problemu na zawsze. Urządzenia te często trafiają w kąt ze względu na niekończące się powtarzanie długo trwających seansów depilacji.

Jedyną skuteczną i trwałą metodą jest laser

z zaawansowaną technologią. Światło lasera wychwytuje melaninę i dzięki temu mieszki włosowe ulegają sukcesywnie trwałemu zniszczeniu. Lasery nowej generacji pozwalają szybko przeprowadzić zabieg bez podrażnień skóry i nie trzeba stosować środków znieczulających. Poddają się mu zarówno jasne, jak i ciemne włoski.

Aby cieszyć się trwałym efektem,

takim rzeczywiście na zawsze, wizytę w gabinecie należy powtórzyć kilkakrotnie. Wydatek nie jest mały, ale w porównaniu z czasem używania i kosztem golarek, depilatorów czy też wosku w ciągu całego życia ta metoda okazuje się zdecydowanie tańsza niż inne. Depilacja laserowa jest zdecydowanie lepszym wyjściem, jeśli weźmiemy pod uwagę ekologiczne podejście do naszej planety.

Zarówno w przypadku jasnego, jak i ciemnego owłosienia

znajdą Państwo rozwiązanie w gabinecie estetikLaser. Parametry zabiegowe określa się na podstawie pomiaru melaniny i dzięki temu zabieg jest przeprowadzany skutecznie oraz bezpiecznie. Sprawny system chłodzący zapewnia wyższy komfort zabiegu. Gabinet estetkiLaser zaprasza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s